+38(097)541-55-16+38(050)616-50-83
29025 Україна, Хмельницька область,
Хмельницький, вул.Кооперативна, 5
Пн - Пт: 9:00 - 17:00
Сб - Нд: Вихідний

Зворотній дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Наша компанія - "Оптовий склад стоку і секонд хенду" працює в двох основних напрямках: оптова торгівля стоковим одягом і взуттям з Європи і США, а також оптова торгівля одягом і взуттям секонд хенд з Європи.

Наша компанія - це великий оптовий постачальник стокового одягу, стокового взуття та стокових аксесуарів з країн Європи і США в Україну.

Ми пропонуємо широкий асортимент стоку із західної Європи: стоковий одяг для дорослих, стоковий дитячий одяг, стокове взуття, стокове дитяче взуття, стокові аксесуари, стоковий домашній текстиль, стокові дитячі іграшки, а також інші види стокового товару з різних країн Західної Європи: Англії, Італії , Франції, Німеччини, Бельгії, Голландії, Норвегії та інших країн, а також з США. Ми пропонуємо якісний стоковий одяг і стокове взуття, а також інші види стокового товару.

Більшість стокового одягу, взуття та аксесуарів, які ми пропонуємо на нашому складі, - це прямі поставки від різних світових і європейських фірм-виробників одягу, взуття та аксесуарів. Це оригінальний одяг, взуття та аксесуари від відомих світових і європейських брендів. Широкий спектр запропонованого нами стокового товару від великої кількості фірм-виробників дозволяє нам задовольнити запити кожного клієнта.

Наша компанія - це великий оптовий постачальник одягу та взуття секонд хенд з країн Європи в Україну.

Ми пропонуємо оригінал секонд хенд і широкий вибір сортованого секонд хенду з країн Західної Європи.

Пропонуємо оригінал тільки домашньої збірки «від дверей до дверей». Пропонуємо оригінал секонд хенд з різних країн Західної Європи: оригінал Шотландія, оригінал Англія, оригінал Норвегія, оригінал Данія, оригінал Швеція, оригінал Швейцарія, оригінал Ірландія та інші. Гарантуємо завжди свіжий оригінал.

У нас власні пункти сортування оригіналу в Англії.

Ми пропонуємо великий асортимент сезонних угруповань товарів секонд хенд різних категорій: крем секонд хенд, екстра секонд хенд, 1 сорт. Ми пропонуємо наступні види сортування секонд хенд: мікс секонд хенд, дитячий одяг секонд хенд, чоловічий одяг секонд хенд, жіночий одяг секонд хенд, взуття секонд хенд, дитяче взуття секонд хенд, аксесуари секонд хенд, іграшки секонд хенд, домашній текстиль і побут секонд хенд з Англії та інших країн Західної Європи.

У сфері сортувального товару працюємо тільки з перевіреними компаніями.

Для одягу та взуття секонд хенд надаємо документи, що підтверджують хімічну дезінфекційну обробку товару.

Наші переваги:

  • На ринку України працюємо з 1997 року.
  • Регулярні поставки товарів.
  • Працюємо без посередників.
  • Якість і великий асортимент товарів.
  • Прийнятні ціни
  • Висока якість обслуговування клієнтів.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.